Uszanowanko słuchaczom!

Aktualizacja: sty 27Pisze dla Was nie kto inny jak Zdzichu! ... A no tak... Nikt mnie (nas) nie zna xD

W każdym razie, ten post ma na celu przybliżyć Wam jak tutaj trafiłem, a ja postaram się tego nie schrzanić. Dla tych którzy mnie nie znają, dodam coś o sobie.

Wszystko zaczęło się od tego, że udzieliłem się na discord'owym serwerze Radia Trixie (na który serdecznie zapraszamy). Nim się obejrzałem, Teo mnie zgarnął i mianował prezenterem. Sam nie ogarniam co to się porobiło, ale nie będę protestował. Troszkę się w tym wszystkim gubię i nie do końca wiem co robić, ale niech ten post będzie jakimś początkiem.

Przechodząc do tego kim jestem, a w zasadzie kim JESTEŚMY...

Niektórzy z Was zdążyli się nami zażenować na YouTube, a niektórzy na szczęście nie zdążyli na nas trafić. Także do tych, którzy nie mieli z nami styczności: Jesteśmy YouTuber'ami (brony'mi oczywiście) i nagrywamy fandomowe gierki, a także te które do fandomu nie należą. Może na początku przesadziłem z tym krytycznym podejściem do naszej działalności, bo niektóre materiały, które nagraliśmy są nawet spoko content'em, a inne - tak jak wcześniej wspomniałem - żenada. Jeżeli ktoś chciałby obczaić nasze filmy to zapraszamy :)

Dla zainteresowanych tutaj jest link do kanału (kontent 16+):


https://www.youtube.com/user/Xzdzichu999X


Kończąc tego niezbyt ładnego posta, dodam, że nawet fajnie jest położyć kopytko na czymś, co jest tworzone przez fandom, nawet jeśli uczestniczy się w tym przez chwilę. Wiem, że nie każdy ma czas na zajęcie się takimi sprawami, ale dobrze jest i trochę pomóc. Jak czyta to ktoś spoza ekipy Radia Trixie, to zachęcam do napisania na Discord'dzie radia z chęcią pomocy. Małe są szanse, że ktoś się jeszcze znajdzie, ale warto próbować ;)

Ode mnie to tyle, także DO USŁYSZENIA!


49 wyświetlenia

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.