• Teo

Usunięta scena z MLP: The Movie

Dziś przychodzę do was z niecodziennym znaleziskiem związanym z filmem MLP, który nadal potrafi zaskakiwać! Jest to o tyle ciekawe, że film ma już niedługo 3 lata :o Co się w owym znalezisku znajduje? Zobaczmy razem...


Ciężko przejść obok tej sceny bez żadnego słowa.

Dzisiaj gdy dowiaduje się o niewykorzystanej scenie w filmie żałuję, że nie była wstawiona. Nadaje ona swojego rodzaju grozę, która czeka bezbronne Equestriańskie kucyki szykujące się do wielkiego święta. Wprowadza to też bardziej niezaznajomionych w serialu w sens i świat przyjaźni Twilight Sparkle.

Dlaczego zatem scena została usunięta w filmie?

Na to pytanie pewnie odpowiedź zna tylko sam reżyser (Jayson Thiessen) i scenarzyści (Meghan McCarthy, Rita Hsiao i Michael Vogel). Moją teorią jest oczywiście to, że została uznana za producentów za zbyt mocną dla większości odbiorców filmu, jakimi byli przede wszystkim dzieci. Z drugiej strony winę zawsze można zwalić na Iluminati :P . Zapraszamy do oglądania i podzielenia się opinią w sekcji komentarzy (jest ona dla nas ważna i czytamy wszystkie komentarze) :)

19 wyświetlenia

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.