• Teo

10 Najlepszych kucykowych filmików Marca od LittleshyFiM

Witajcie Kucyki! Youtubowy kanał LittleshyFiM zajmuje się już od 8 lat zamieszczaniem kucykowych materiałów związanych z serialem My Little Pony: Friendship is Magic. Możemy go znać z takich materiałów jak "Everything wrong with", Pony in Real Life" (PIRL), PMV'łek, vlogów z konwentów oraz właśnie serii "Top 10 Pony Videos of...".


Moim zdaniem kanał jest bardzo ciekawy i wartościowy. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Można między innymi poznać jak zmieniały się najlepsze według bronies kucykowe animacje od stycznia 2017 roku! Toż to kawał historii! W najnowszym materiale zadziwił mnie przede wszystkim jeden materiał filmowy na początku listy, który wpisuje się bardzo w nasze realia 2020 roku "The Coronavirus outbreak as portrayed by little ponies". A sam materiał? Marzec jako miesiąc siedzenia w domach, również wśród Bronies zaowocował wzrostem kreatywności. Co z tego wyszło? Zapraszam do wspólnego oglądania! /)

Moim zdaniem materiał wyszedł wyśmienicie i wielki brohoof leci dla LittleshyFiM za profesjonalne materiały i wytrwałość w fandomie już 8 lat. Zostawcie twórcy kopycio w górę i komentarz za kolejne zestawienie twórczości fanów kucyków ^^ Zajrzyjcie również na kanały twórców podlinkowane w opisie materiałów. Tym czasem serdecznie Was pozdrawiam, dużo zdrowia, niech wasze pluszaki dobrze grzeją i trzymajcie się ciepło kochani. Hugi i brohoofy przesyła wasz ~ Teo

11 wyświetlenia0 komentarz

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.