• Teo

TheSamStudio wraca do żywych!

Niecały tydzień temu TheSamStudio znane głównie z tworzenia animowanych PMV'łek, a szczególnie Rainbow Chandelier (ponad 4 miliony odsłon) znów dało znak życia. Wraca po 2 latach nieobecności z zapowiedzią kolejnej kucykowej animacji! Tym razem poświęconej piosence wykonawcy Vicetone - "Anywhere I Go" w wersji extended. Autor animacji daje nam 40 sekundowy smaczek zupełnie nowego stylu animowania. Osobiście uwielbiam muzykę od Vicetone, jednak jak wyszła animacja? Ośmielę się na takie sądy dopiero po zobaczeniu ostatecznej wersji ^^. Wy śmiało możecie dać znać co sądzicie w komentarzach! Co do tego co możemy zobaczyć. Oczywiście głównym bohaterem jest dobrze nam znana i uwielbiana Rainbow Dash. Swoją drogą pewnie i najbardziej ikoniczny kucyk serialu MLP:FiM. Następnie jest porównanie szkiców i osiągniętego efektu końcowego autora. Co by tu gadać! Zapraszam do wspólnego oglądania. :)
Z tej strony chciałbym zauważyć, że w te wakacje zauważyłem wzmożoną aktywność bronies i pegasis przechodzących niejako "renesans" po szczególnie udanym 8 i 9 sezonie serialu. Do fandomu przybyło sporo "świeżej krwi", a starzy twórcy zatęsknili za fandomem i znów poczęstowali nas kawałkiem swojej pracy i duszy. Oby tak dalej przyjaciele! /)

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.