Serwer Minecraft "Zdzicholandia" Zaprasza!


Ahoj słuchacze naszego radia!

Jeżeli nudzicie się w swoich domach i nie macie w co grać - zapraszamy na nasz serwerek Minecraft. Serwer jest pod naszym patronatem i został ufundowany przez naszego widza - pana GONZO. Jednakże, największą robotę w tym wszystkim odwalił pan Blue Grom (wraz z drobną pomocą jego ekipy), dzięki któremu można grać na elegancko ogarniętym serwerze. Przejdźmy jednak do tego co serwer nam oferuje:Jak widać na powyższym screenie - na serwerze nie ma żadnych zasad (oprócz jednej), dzięki czemu każdy może bawić się jak chce. Mimo wszystko, miło by było gdyby nikt nie wchodził na serwer tylko po to, aby psuć innym zabawę. Można zarabiać "¢ebuliony" poprzez podjęcie do trzech prac na raz. Zarobione pieniążki można wydawać na różne produkty dostępne w sklepie "Stonka".

Oprócz tego, jeżeli ktoś chce czuć się w miarę bezpiecznie, będąc daleko od spawna (do którego w każdej chwili można się teleportować za pomocą komendy /spawn), może za pomocą komendy /rtp teleportować się w randomowe (tak jakby) miejsce na mapie. Serwer posiada zabezpieczenie dla użytkowników w postaci rejestracji, aby nikt nie mógł się włamać na to samo konto. Jest jeszcze kilka innych smaczków, które można by wymienić, ale lepiej jest samemu odwiedzić ten serwer.


IP serwera (1.15.2):

94.250.217.248:25565


Mapa Online serwera:

http://94.250.217.248:8123/index.html


ZAPRASZAMY!38 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.