• Teo

Nowość od L-Train na P@D

Ponies [at] Down (P@D) jest największym kucykowym kanałem rozpowszechniającym fandomową muzykę na YouTube. Tym razem prezentuje nam nowy kawałek od L-Traina "Daybraker Boogie", który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu "Ignite". Ten tydzień przyniesie nam serie przedpremierowych wydań na kanale P@D, więc serdecznie zapraszam do śledzenia tego kanału! Tym razem L-Train prezentuje nam coś zupełnie wyjątkowego. Możemy go kojarzyć przede wszystkim z metalowych kawałków. Tym razem wraz z 4everfreebrony prezentuje nam elecro swing, który wyszedł na prawdę ciekawie. Posłuchajmy razem!

Jak słychać odejście od metalu i wykorzystanie skocznego melodyjnego electroswingu wyszło autorom niesamowicie. Tak przyznaję, że electro swing to mój ulubiony rodzaj muzyki. Dlatego też mogłem nieco bardziej surowo ocenić L-Traina. W każdym razie podołał wyzwaniu! Pełną wersję albumu możecie posłuchać premierowo na żywo w PonyvilleFM. Po tym zostanie od oficjalnie wydany i możliwy do pobrania nawet za darmo! Czekamy wspólnie do 2 maja! Więcej informacji na: https://poniesatdawn.bandcamp.com/album/ignite

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.