Newsy Tygodnia #6

Witam, witam zapraszam was na kolejne zestawienie nowości fandmowych i nie fandomowych. Na początku zapraszam was na muzykę fandomową:


The Wasteland Wailers - When The Sun Comes Back (feat. Brittany Church) [Soft Rock] ->https://www.youtube.com/watch?v=JPJo07Olo-8

Totalspark - You (feat. Namii) [Chillout] ->https://www.youtube.com/watch?v=_dfDqDrr9PM

loophoof & NeverLastStanding - Have Here (TCB Remix) [Future Bass] ->https://www.youtube.com/watch?v=uPu65zBn_9s

4everfreebrony - Love (Piano Version) ->https://www.youtube.com/watch?v=ifv63CC2UHsNastępnie mamy zapowiedzianą premierę figurki Fluttershy od wydawnictwa Kotobukiya.

Premiera jest zapowiedziana na lipiec 2021 w Japonii. Podobnie jak inne, ta statuetka Fluttershy zostanie wyprodukowana w ograniczonym nakładzie 1500 sztuk, cena to około 100W$ za sztukę. Obecnie w przedsprzedaży można je zamówić na stronie BigBadToyStore i Slideshow.
Teraz przejdziemy do nowości poza fandomowych:


Już niebawem Europejska Agencja Leków otrzyma wniosek o zatwierdzenie szczepionki BioNTech/Pfizer dla dzieci od 12. roku życia. Szczepionka mogłaby być dla nich dostępna od czerwca - pisze "Deutsche Welle".


Władze gminy Arouca, w północnej Portugalii, otworzyły w czwartek liczący pół kilometra długości wiszący most nad rzeką Paiva. Lokalni urzędnicy twierdzą, że nowa konstrukcja to najdłuższa tego typu budowla na świecie.Prognoza na weekend majowy. Polska w centrum anomalii pogodowych.

Jaka pogoda w weekend majowy? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Majówka zapowiada

się przeważnie pochmurnie, okresami będą występować opady deszczu, w niedzielę także burze - prognozują synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Z kolei synoptycy z Europejskiego Centrum Średnioterminowych Prognoz Pogody przewidują, że temperatury powietrza w majówkę będą średnio o 6 st. C niższe niż historyczna średnia dla tego samego okresu z ostatnich 20 lat.


Dziękuje z uwagę i do zobaczenia.


18 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie