Newsy Tygodnia #5

Siema,

a oto przed wami piąte zestawienie nowości zobaczcie sami co ciekawego było w tym tygodniu.

Standardowy na początku będzie muzyczka fandomowa:

GrazySmash & ponycutz - You Rock [Midtempo/Psytrance] https://www.youtube.com/watch?v=HjjRyJPDUzU Synthis - Insane (feat. Sora) [L.M. Remix] [Melodic Dubstep] https://www.youtube.com/watch?v=o26AfHCO_zM 4everfreebrony - Snow Globe | Monday Melodies https://www.youtube.com/watch?v=TewM_UicH2M

Niedawno wrócił do tworzenia utworów muzycznych Archie, kiedyś tworzył muzykę fandomową kto wie może jeszcze wróci do tworzenia takiej muzyki. A oto jego kanał->https://www.youtube.com/channel/UCHWm-GCKRhM_Tq9AU1LuuIg


Lecąc dalej mamy premiery komiksów My Little Pony Friendship is Magic sezon 10.

W zeszłym tygodniu była premiera zeszytu o numerze #96. Premiera zeszytu #97 będzie miała miejsce w maju. Jeden zeszyt posiada 32 strony.


My Little Pony: Friendship is Magic #96

My Little Pony: Friendship is Magic #97

Teraz przejdziemy do ciekawostek poza fandomowych:

Netflix ogłosił przybliżoną premirę 5 sezonu „Domu z papieru”. Nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej w ostatnim kwartale 2021 roku.


Powrót do szkół w maju jest zdaniem ministra edukacji i nauki jak najbardziej możliwy. Przemysław Czarnek przedstawił już nawet wstępny, analizowany z premierem i ministrem zdrowia, harmonogram powrotu. Do szkół będą mogły wracać kolejne grupy uczniów, jeśli tylko tendencja spadkowa liczby zakażeń się utrzyma - zapowiedział w środę minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Powrót do szkół byłby możliwy od 26 kwietnia dla klas 1-3, od 4 maja w klasach 4-8, a potem - od 10 maja - w szkołach ponadpodstawowych. Sam osobiście wolał bym nie wracać do szkoły.

Jak podają źródła, na które powołuje się Wall Street Journal, Discord zakończył rozmowy z Microsoftem i nie jest już zainteresowany, aby sprzedać się innej firmie. Decyzja ta jest dość odważna. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji Microsoft oferował ok. 10 mld dolarów za zakup Discorda i jego komunikatora. Z informacji przekazanych przez Wall Street Journal wynika, że zakupem Discorda, oprócz Microsoftu zainteresowane były trzy inne firmy.

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie