Newsy Tygodnia #2

Hej, hej, witajcie tutaj mam dla was kilka newsów. Podobnie jak w tamtym tygodniu nasze zestawienie zaczniemy muzyką fandomową:

->PrinceWhateverer - Breaking Bonds 2020 (feat. iBDL, NRGPony, P1K, Suskii & VooDoo) [Metal/Dubstep]-> https://www.youtube.com/watch?v=P52xjEn3Ubo

->Velvet R. Wings & Mane In Green - Inspiration Manifestation [Orchestral Ballad]-> https://www.youtube.com/watch?v=JtT1Uxi3WXo

->Jyc Row - UEP Commander ~ Ember-> https://www.youtube.com/watch?v=06DMQ8u2t0M

->R3CTIFIER - Break The Silence VIP [Dubstep]

https://www.youtube.com/watch?v=m7ZrPJViafY

Dalej mamy zapowiedź premiery drugiego sezonu Pony Life, będzie to miało miejsce 10 kwietnia 2021 roku na kanale Discovery Family.

I teraz według mnie najciekawszy punkt tego posta czyli przecieki dotyczące książki My Little Pony która najprawdopodobnie będzie adaptacja filmu otwierającego G5. Wnioskuje to po tym że na amazonie pojawiła się się książka My little Pony: New Adventure. Opis ksiązki jest taki sam jak opis filmu który pojawi się we wrześniu tego roku. Ponadto możemy wnioskować że tytuł filmu będzie taki sam jak tytuł książki.

A teraz troszkę takich ciekawostek poza fandomowych:

Wyciekł nowy raport WHO w którym jest informacja o tym że SARS-CoV-2 przeszedł prawdopodobnie na człowieka z nietoperzy poprzez inne zwierzęta - podała w poniedziałek agencja AP, która dotarła do projektu raportu z misji. Międzynarodowy zespół badaczy wspólnie z naukowcami chińskimi ocenił również, że hipoteza o wydostaniu się koronawirusa z laboratorium w Wuhanie jest "skrajnie mało prawdopodobna" - informuje Associated Press. Naukowcy zakończyli misję w Wuhanie w połowie lutego, ale publikacja raportu z ich pracy opóźnia się. Początkowo WHO zapowiadała podsumowanie najważniejszych ustaleń jeszcze w lutym, a później - publikację pełnego raportu w połowie marca. Pojawiły się spekulacje, że chińskie władze starają się wpływać na treść raportu, by nie znalazły się w nim sugestie dotyczące odpowiedzialność tego kraju za wybuch pandemii.

Dodatkowo wIzraelu wykroto nowy wariant koronawirusa. O zidentyfikowaniu nowej mutacji koronawirusa 30 marca poinformowało Ministerstwo Zdrowia Izraela - podaje "The Jerusalem Post". Nowy wariant koronawirusa (określany jako P681H) zidentyfikowało Centralne Laboratorium Wirusologiczne w Sheba Medical Center w Tel Hashomer.

Jak na razie to tyle widzimy się w przyszłym tygodniu.

35 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.