• Teo

Przyjaźń po męsku, czyli: Friendship is Manly: Equestria Men

Dziś coś starszego. Znam przyjaciół, którzy uważają, że kucyki są dziwne. "To dla dziewczyn" - słyszał chyba każdy bronies chociaż raz w życiu. Moim zdaniem kategoryzowanie kreskówek pod względem płci nie ma większego sensu w dzisiejszych czasach. Kobieca wersja przyjaźni lepiej trafia do mnie i moich przyjaciół. Jednak jeżeli ktoś ma ochotę na bardziej męską wersję przyjaźni... To przedstawiam wam TO:

Śmiało mogę powiedzieć, że jest to w czołówce top 10 najdziwniejszych parodii MLP jakie widziałem w życiu :') Wiele pytań się rodzi na sam widok przecharakteryzowanych na karykatury "mężczyzn" bohaterek serialu... tak wiele pytań. Dla własnego zdrowia nie zapytam jednak skąd u twórcy kanashiipanda pomysł na taki rodzaj animacji, Z drugiej strony dopełnia to drugą stronę medalu. Ludzi zastanawiających się "dlaczego kucyki? dlaczego dziewczyny?" Ja skłaniam się w stronę postaci wyprodukowanych przez Hasbro ;p

Ode mnie to na dzisiaj tyle. Zapraszam do wspólnego delektowania się animacją i dzielenia się przemyśleniami w komentarzach /)

21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.