• Teo

Jak poderwać Sunset Shimmer, czyli The Ponies odcinek 6


Dla wszystkich "nie w temacie" C: The Ponies (lub też Pony Sims). Jest to seria animacji stworzonych przez Yudhaikeledai, w którym widzimy codzienne trudy codziennego życia naszych ukochanych kucyków. Wszystko w klimacie charakterystycznego rzutu izometrycznego znanego z serii gier "The Sims" wraz z oryginalnym zponyfikowanym interfejsem.

W najnowszym odcinku autork zabiera nas w podróż przez cykl the Sims Ponies z udziałem Flasha Sentry i Sunset Shimmer! W tym odcinku zobaczymy randkę (a raczej jej próbę) na którą flash zaprasza Sunsetke, podczas której dojdzie do wielu ciekawych, zabawnych i uroczych sytuacji. Sądzę, że odcinek jest bardzo udany i osobiście jestem wielkim fanem serii. Autor w opisie daje nam zapowiedź kolejnego odcinka, w którym zobaczmy rodzinny wyjazd famili Twilight do krainy Kirinów. Czekam z przyjemnością na kolejne odcinki "The Ponies" , a wy? Dajcie znać w opisie! :D


4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.