Equestria Times 12/2020 (43)"Można się było spodziewać Hiszpańskiej Inkwizycji. Można było się spodziewać katastrofy na skalę globalną, ale drugi numer Equestria Times w jednym miesiącu jest czymś bardzo nieoczekiwanym. Ale oto i jest - 43 numer.

~Sosna


Numer zawiera wiele różności i innych śliczności, zdecydowanie lepszych niż sylwestrowe fajerwerki. Rozpoczynamy kilkoma zacnymi recenzjami od Dolara, których nieprzeczytanie może grozić deszczem mydlin, tylko ostrzegam. Malv niestrudzenie przegląda kolejne zeszyty z komiksami MLP, byście stracili czujność i wpadli w sidła Ghatorrowej recenzji "Hadesu". Nasze najmłodsze stażem mięsko przygotowało kilka słów o Grinchu, a to przecież tak świąteczna i przeurocza postać... Gray nie szczędzi opinii dla ostatnio wypróbowanych planszówek, więc jeżeli nie zamierzacie w Sylwestra chodzić kanałami, to może partyjka w Cluedo?


Filmowo nastrajają Dolar i Hefajstos, a co oni tam wymyślili, to musicie sami sprawdzić. O trudności w soulslike'ach wypowiedzieli się nasi niezaprzeczalni eksperci, czyli Cahan i Zodiak - czy ich zdania są podzielone? A jeśli mało wam gier, to o "Sekiro: Shadows Die Twice" nikt tak nie opowie, jak Redaktor Naczelna. Gdyby komuś zostało jeszcze miejsce obok serniczka i barszczu, to z pewnością skusi się na kilka przepisów dla podrasowania świątecznego sadełka. Koneserów fanfikowych odsyłam do "Władców Wiatru", a nasz komiks... wgniata w ziemię.


A na Nowy Rok przekażę wam tylko jedno: nie ważne jaki smak Picollo wybierzecie, ale ważne, żeby sponiewierało.

~ Magda B"


Issuu: https://issuu.com/equestriatimes/docs/043

PDF: https://drive.google.com/file/d/1CbyprQnwjxbehRKdzIE8aIMKNO0nFUCV/view?usp=sharing

24 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.