• Teo

Ciężarówki Coca-Coli odwołane

W tym roku przyjdzie nam obchodzić bardzo nietypowe święta. Koronawirus zmienia nasz świat coraz bardziej i wielu z nas nie będzie dane spędzić tych świąt z rodzinami. Jak podaje portal https://noizz.pl/ : Okazuje się również, że pandemia atakuje też najbardziej niespodziewane elementy naszego życia. Przykładem są m. in. Świąteczne Ciężarówki Coca-Coli, które w tym roku nie wyruszą w świat. Jeżeli miałbym powiedzieć co najbardziej mi się kojarzy ze świętami (oczywiście poza całą sferą religijno-społeczną) to Karp w wannie, radiowe piosenki świąteczne oraz właśnie telewizyjne reklamy na czele z konwojem wielkich czerwonych ciężarówek Coca-Coli jadących przy utworze Wonderful Dream (Holidays Are Coming) od Melanie Thornton. Reklama Coli wbija właśnie... teraz!

Jak dowiadujemy się z Tweeta:

Świąteczna wycieczka ciężarówek Coca-Coli nie odbędzie się również w Wielkiej Brytanii. Jest to spowodowane restrykcjami w kraju. Nie ma co mieć Coca-Coli za złe. To zupełnie zrozumiałe, że podróż po całym kraju i tworzenie wokół ciężarówek skupisk ludzi, nie jest dzisiaj najlepszym pomysłem. W dobie epidemii powinniśmy zostać w naszych domach. Na szczęście firma nie zrezygnowała ze świątecznych promocji i zadeklarowała inne atrakcje świąteczne. Ja już nie mogę się doczekać świąt, nawet jak będą mniej kolorowe niż poprzednie, Możecie być spokojni, na razie nie będę was jeszcze bombardował świątecznymi piosenkami. Jest jeszcze listopad, ale wiecie... Listopad nie trwa wiecznie :D Dużo zdrówka i ciepła na jesienne popołudnia *brohoof* /)

29 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.