• Teo

"All I want for Christmas is You" oraz "Last Christmas" z nowymi teledyskami!


Tak! Oczy was nie mylą, Mariah Carey po 10 latach odświeża swój świąteczny hit z nowym, przepięknym teledyskiem.

Już w kilka dni podbiła kartę na czasie YouTuba. W 16 godzin ponad 2 mln wyświetleń. Dzisiaj klasyczna wersja "All I want..." jest jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii muzyki popularnej. Carey daje nam do zrozumienia, że zawsze będzie kojarzyła się nam ze świętami i nie da o sobie zapomnieć. Dlaczego wypuściła nowy teledysk? Myślę, że jest wiele powodów, a sama wokalistka mówi:

"W tym teledysku jest wiele rzeczy do odkrycia, w tym scena z moim psem Cha Cha. Chcieliśmy stworzyć nowoczesny klasyk” 

To jest coś, co niewątpliwie im wyszło. Teraz Carey cieszy i ucho i oko ;)


Nie! To nie fatamorgana... Wham! 13 grudnia wypuściło nowy teledysk do znanego w każdym polskim domu singlu "Last Christmas" i to w 4K! Również po 10 latach! Mamy w te święta wyjątkowe szczęście. Pierwszą ciekawostką jest to, że to dokładnie ten sam teledysk "klatka w klatkę". Wham! wraz ze scenarzystami postarali się jak najlepiej odwzorować wszystkie znane nam z klasycznego teledysku ujęcia. Dopiero teraz widzę różnice technologiczne jakie zaszły w ostatnich latach... Co do jeszcze jednej ciekawostki to dom znany z teledysku nadal stoi i jest do wynajęcia ;)


Link do wersji 4K: https://www.youtube.com/watch?v=bwNV7TAWN3M


Co prawda już wersji HD Chrisa Rea "Driving Home For Christmas" i " Shakin' Stevensa "Merry Christmas everyone" z powodu ciężkiego stanu zdrowia pierwszego i późnego wieku drugiego piosenkarza...


Anyway! Jestem ciekawy waszych ulubionych świątecznych przebojów :) Dajcie znać w komentarzach, trzymajcie się ciepło, noście szaliki bo zimno i Wesołych Świąt Kochani od całej Ekipy Radia Trixie /)

39 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.