Luna Takes a Shower

Księżniczka Luna wróciła po swoim tysiącletnim wyroku spędzonym na Księżycu i jest zielona we wszystkich formach nowej technologii. Ale coś takiego jak prysznic nigdy nie pokonałoby Księżniczki Nocy… A może jednak...?

Autor: LittleAngelStocking

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Arjen

Pomoc Techniczna: Dolar84

Link: https://derpy.me/shower

Tagi: [Comedy][Random]

Listy do Księżniczki Celestii

Scootaloo jest chora i przebywa w szpitalu. Rainbow Dash namawia ją do pisania listów do Księżniczki. O czym pisze źrebię? Opowiadanie wyróżnione III miejscem w VII edycji konkursu literackiego. Na podstawie książki Erica Emmanuela Schmitta "Oskar i Pani Róża"

Autor: Triste Cordis

Czyta: misiek200m

Link: Kliknij

Tagi: [Slice of Life] [Romans] [Sad]

Kucykowa Czytelnia

Księżycowe opowieści to zbiór opowiadań, przeglądów kucykowej prasy oraz zbiorów informacji czytanych przez miśka200m. Wszystkie odcinki z YouTube zarchiwizowane w wersji audio. Mniej do pobrania - oszczędność transferu. Zapraszamy przede wszystkim na kanał miśka i zostawienie mu suba :)

Autor: Zbiór Twórców

Czyta: Nishi
Link: https://derpy.me/czytelnia

Tagi: [Random] [Archiwum] [RadioYaY]

My Little Dashie

Żyję swoim życiem, dzień po dniu. Większość tych dni jest spokojna, zawsze podlega tej samej rutynie: wstaję rano, idę do roboty, praca, wracam do domu i kręcę się wokół dopóki nie pójdę do łóżka. Czasami spotkam się z kilkoma przyjaciółmi, a czasami gram na komputerze czy oglądam My Little Pony: Przyjaźń to Magia...

Autor: ROBCakeran53

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Fakomen

Link: https://derpy.me/dashie

Tagi: [Sad] [Oneshot] [PIRL] 

Świt

Rabunkowa gospodarka i brak dbałości o środowisko naturalne powoli wykańczają Ziemię. W chwili największej potęgi gatunku ludzkiego do bram naszego świata zawitał ktoś nowy. Kuce przybyły do nas prosząc jedynie o przestrzeń życiową. Nawet wrogo przywitane wciąż nie stały się dla nas nieprzyjaciółmi... A może tkwi w tym coś więcej?

Autor: Thar

Czyta: misiek200m

Link: https://derpy.me/ostatniarzecz

Tagi: [Biura Adaptacyjne][Crossover]

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.