Luna Takes a Shower

Księżniczka Luna wróciła po swoim tysiącletnim wyroku spędzonym na Księżycu i jest zielona we wszystkich formach nowej technologii. Ale coś takiego jak prysznic nigdy nie pokonałoby Księżniczki Nocy… A może jednak...?

Autor: LittleAngelStocking

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Arjen

Pomoc Techniczna: Dolar84

Link: https://derpy.me/shower

Tagi: [Comedy][Random]

Listy do Księżniczki Celestii

Scootaloo jest chora i przebywa w szpitalu. Rainbow Dash namawia ją do pisania listów do Księżniczki. O czym pisze źrebię? Opowiadanie wyróżnione III miejscem w VII edycji konkursu literackiego. Na podstawie książki Erica Emmanuela Schmitta "Oskar i Pani Róża"

Autor: Triste Cordis

Czyta: misiek200m

Link: Kliknij

Tagi: [Slice of Life] [Romans] [Sad]

Kucykowa Czytelnia

Kucykowa czytelnia to archiwum nagrań Radia YaY, w których Nishi czyta dla nas najciekawsze fandomowe fanfiki. Wszystkie najciekawsze audycje czytelnicze w jednym miejscu. Polecam także zobaczyć MixClouda Radia YaY po więcej archiwalnych nagrań!

Autor: Zbiór Twórców

Czyta: Nishi
Link: https://www.mixcloud.com/ryay/kucykowa-czytelnia-01/

Tagi: [Random] [Archiwum] [RadioYaY]

Na Zawsze Wierna

Tytuł oryginalny: Forever Faithful. Najsmutniejsze wydarzenie w całej Equestrii właśnie się rozpoczęło. Najlepsza przyjaciółka całego Ponyville odeszła. Twilight Sparkle odeszła wierna na zawsze. Ale czy jednak śmierć jest końcem wszystkiego? Wszystko się zmienia gdy Celestia otrzymuje tajemniczy zwój z zaświatów.

Autor: Konseiga

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Airlick

Linkhttps://derpy.me/nazawszewiena

Tagi: [Sad] [Oneshot] [Dark] 

Świt

Rabunkowa gospodarka i brak dbałości o środowisko naturalne powoli wykańczają Ziemię. W chwili największej potęgi gatunku ludzkiego do bram naszego świata zawitał ktoś nowy. Kuce przybyły do nas prosząc jedynie o przestrzeń życiową. Nawet wrogo przywitane wciąż nie stały się dla nas nieprzyjaciółmi... A może tkwi w tym coś więcej?

Autor: Thar

Czyta: misiek200m

Link: https://derpy.me/ostatniarzecz

Tagi: [Biura Adaptacyjne][Crossover]

MLP is copyright © Hasbro. All creations are © to their respective artists. All songs are property of their respective artists.