I Love You, Princess Luna

Jak zwykle mam nadzieję, że fanfik wam się spodoba. Wierzcie mi, naprawdę warto to sprawdzić. Mam nadzieję ujrzeć parę komentarzy. To krótkie, ale naprawdę dobre opowiadanie. We love You, Princess Luna.

Autor: Dont Wanna Know

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Arjen

Korekta: Decaded

Link: https://derpy.me/iloveyou

Tagi: [Romance]][Sad]
b0291e4f865b0534fb4c5c8627a4ab85_edited_

Bańki

Jednym z ulubionych zajęć Derpy jest pomaganie mamusi. Mamusia zawsze krząta się po domu i robi wiele różnych rzeczy. A dom jest duży, więc Derpy ma dużo do pomagania. W tej chwili Derpy by chciała zrobić Muffinki - jej ulubione smakołyki. Mogłaby pewnie spędzić całe życie na pieczeniu Muffinek, gdyby nie piękne, kolorowe bańki.

Autor: Nieznany

Tłumaczenie: El Martinez

Czyta: misiek200m

Link: https://derpy.me/banki

Tagi: [Sliceoflife] [Derpy] [Sad]

Księżycowe opowieści - zbiór opowiadań

Księżycowe opowieści to zbiór opowiadań, przeglądów kucykowej prasy oraz zbiorów informacji czytanych przez miśka200m. Wszystkie odcinki z YouTube zarchiwizowane w wersji audio. Mniej do pobrania - oszczędność transferu. Zapraszamy przede wszystkim na kanał miśka i zostawienie mu suba :)

Autor: Zbiór Twórców

Czyta: misiek200m

Link: https://derpy.me/banki

Tagi: [Random] [Archiwum] [Misiek]
Screenshot_1_edited.jpg

My Little Dashie

Żyję swoim życiem, dzień po dniu. Większość tych dni jest spokojna, zawsze podlega tej samej rutynie: wstaję rano, idę do roboty, praca, wracam do domu i kręcę się wokół dopóki nie pójdę do łóżka. Czasami spotkam się z kilkoma przyjaciółmi, a czasami gram na komputerze czy oglądam My Little Pony: Przyjaźń to Magia...

Autor: ROBCakeran53

Czyta: misiek200m

Tłumaczenie: Fakomen

Link: https://derpy.me/dashie

Tagi: [Sad] [Oneshot] [PIRL] 
Screenshot_3.png

Ostatnia rzecz jaką zrobi

Rabunkowa gospodarka i brak dbałości o środowisko naturalne powoli wykańczają Ziemię. W chwili największej potęgi gatunku ludzkiego do bram naszego świata zawitał ktoś nowy. Kuce przybyły do nas prosząc jedynie o przestrzeń życiową. Nawet wrogo przywitane wciąż nie stały się dla nas nieprzyjaciółmi... A może tkwi w tym coś więcej?

Autor: Thar

Czyta: misiek200m

Link: https://derpy.me/ostatniarzecz

Tagi: [Biura Adaptacyjne][Crossover]
1424968__safe_artist-colon-alexandrvirus